Ako sprostredkovateľská firmy, ktorá umožňuje predaj firiem, komunikujeme s množstvom spoločností, ktoré sú rozhodnuté ich fungujúcu spoločnosť z im známym dôvodov predať. Spoločnosť, ktorú kúpime a zaradíme do našej databázy spoločností na predaj sa vyznačuje istými náležitosťami. Ide o firmy, ktoré prešli účtovnou závierkou a auditom, nemajú dlhy a sú vhodné na predaj pre potenciálnych investorov. Záujemcovia nás môžu osloviť s ich konkrétnymi požiadavkami o firme, ktorú majú záujem kúpiť, prípadne môžu spoločnosť, ktorá im vyhovuje vyhľadať v príslušnej databáze.

biznis

Po uvedení jednotlivých požiadaviek, je možné jednotlivé údaje spoločnosti zmeniť a upraviť, aby vyhovovali našim klientom. Všetky zmeny sú uvedené aj v obchodnom registri, o čom budete písomne a elektronicky informovaní. Databáza spoločností je pomerne rozsiahla. Firmy na predaj nájdete zoradené v abecednom poradí podľa ich názvu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a my vás oboznámime s celým procesom krok za krokom. Náš tím skúsených pracovníkov zodpovedne zodpovie vaše otázky týkajúce sa danej témy obchodovania a podnikania v jednotlivých odvetviach.

svet biznisu

Ponúkame aj poradenstvo pre začínajúcich podnikateľov ako aj podnikateľov, ktorí sú už zabehnutí vo svojej práci, ale potrebujú pomoc pri riešení určitých problémov a náročných situácií v podnikaní. Cena za nami poskytované služby je vopred stanovená a klienti sú s ňou oboznámení pred sprostredkovaním služby. Ak sa rozhodnete pre nás, uskutočníme za vás celý proces, ktorý vedie k získaniu spoločnosti a naštartovaniu vášho vysnívaného podnikania. Po uzavretí kúpno-predajnej zmluvy pracujeme za vás a pre vás. K našej práci patrí administratívna práca a komunikácia s úradmi a inštitúciami, ktorá je potrebná a ktorá na nedá obísť. Postupujeme na základe daných zákonov, ktoré platia v našej krajine. Deň zápisu do obchodného registra je deň, kedy sa spoločnosť stáva vašou a vy môžete začať úspešne realizovať váš podnikateľský plán.