Spoločnosť AB-krtkovanie pôsobí na celom západnom Slovensku. Nájsť ich môžete jednoducho na ich oficiálnej webovej stránke. Zavolať ich môžete v prípade potreby krtkovania v Pezinku, Bratislave, Malackách, Stupave, Šamoríne, Dunajskej Strede, Senci, Modre, Trnave, Šali, Galante, Nitre, Piešťanoch a Hlohovci. Ich prevádzka je k dispozícii nonstop, to znamená dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni a to za na najlepšie možné ceny, v rámci ktorých si spoločnosť AB-krtkovanie neúčtuje žiadne skryté poplatky a ani náklady na dopravu až k Vám domov. Aké služby si u nich môžete objednať?

moderná domácnosť

Okrem krtkovania ponúkajú množstvo ďalších služieb v rámci problematiky kanalizácie či vecí a záležitostí s ňou spojené. Konkrétne sa jedná o TV monitoring kanalizácie, rôzne inštalatérske práce ako montáž WC a sanity, ktoré nie sú také jednoduché, akoby sa mohlo na prvý pohľad možno javiť. Ďalej je to trasovanie a frézovanie potrubia, vysokotlakové čistenie kanalizácii najmodernejšou technikou, efektívne elektromechanické čistenie, sanitácia potrubia. Čo sa týka už vyššie spomenutého krtkovania, spoločnosť ponúka viacero variácií.

priebeh krtkovania

Hovoríme tu o čistení a krtkovaní kanalizácii a upchatých potrubí, WC či sprchového odtoku, kanalizačných stúpačiek, odpadových výleviek, ktoré sú častým problémom v domácnostiach, kanalizačných vpustí a dažďových zvodov, ktoré sa ľahko upchávajú nečistotami, ako sú listy, konáre či drobné kamene a podobné nečistoty. Ohľadom cenníku sa môžete kontaktovať priamo u nich prostredníctvom e-mailového formulára alebo telefónneho čísla. AB-krtkovanie je najlacnejšia spoločnosť vo svojom obore na celom západnom Slovensku. Nerobia cenové rozdiely medzi jednotlivými mestami a prístup odborníkov je pri každej zákazke individuálny, no stále rovnako profesionálny a odborný.