Svadba by mala byť a vo väčšine prípadov aj je najkrajší deň života pre novomanželov. Ide o skutočne krásnu udalosť, kde si povedia svoje áno dvaja ľudia, ktorí sa veľmi milujú a plánujú spolu stráviť zvyšok ich života. Sú na ňu pozvaní tí najbližší ľudia, priatelia a rodina ženích aj nevesty, ktorí chcú tento nádherný skutok osláviť spolu s nimi. Práve preto chcú snúbenci, aby bol tento deň dokonalý presne podľa ich predstáv a premyslený do každučkého detailu.

nevesta a ženích

Dnes vám chceme predstaviť drobnosť, ktorá však na poriadnej svadbe nesmie chýbať. Ide o špeciálnu etiketu na svadobné víno, teda krásne navrhnuté svadobné fľaše. Alkohol neodmysliteľne patrí ku každej svadbe a významné zastúpenie tu má hlavne víno. Tieto etikety sú nádherným doplnkom, ktorý spraví vašu svadbu nezabudnuteľnú a originálnu. Zvyčajne sa na etikety píšu mená novomanželov, dátum svadby a poprípade aj krátky citát či jednoduché „Na zdravie!“. Čo bude napísané na tom vašom víne, je však len na vás. Môžete sa inšpirovať viacerými návrhmi, ktoré nájdete na webovej stránke.

Zvyčajne sú návrhy týchto etikiet v jednoduchom minimalistickom štýle, zdobia ich jemné kvety či jednoduché vzory. A samozrejme farby ako je ružová, biela, či zlatá. Okrem týchto etikiet si môžete zakúpiť aj výzdobu v tom istom dizajne, aby vám všetko dokonale ladilo a nemiešali sa vám viaceré dizajny dokopy.

červené víno

Ak sa pýtate na cenu, potešíme vás. Za jednu etiketu zaplatíte približne 0,20€, čo je skutočne minimum. Samozrejme, že nájdete aj drahšie aj lacnejšie, no toto je priemerná suma.

V prípade, že aj vás čaká v najbližšej dobe tento významný deň, rozhodne vyskúšajte špeciálne a originálne etikety na svadobné víno. Fľaše vám ostanú ako milá pamiatka a vy a svadobní hostia sa budete z tejto dekorácie tešiť ešte viac. Tak na zdravie mladomanželom!