Na posteli strávime niekoľko hodín denne, resp. noci. A je len na nás, či z nej odídeme svieži a oddýchnutí, alebo mrzutí a dolámaní. Preto je mať kvalitný matrac na svojej krásnej posteli mimoriadne dôležité, nakoľko kvalitný matrac ide ruka v ruka s kvalitným oddychom a s našim fungovaním počas dňa.

Čomu je potrebné venovať ešte viac zvýšenú pozornosť – je zdravý spánok našich detičiek. Tie potrebujú mať kvalitný detský matrac Segum ešte o niečo viac ako dospelí, pretože kvalita ich života a zdravia je v našich rukách a zabezpečiť im kvalitný a zdravý spánok nemôže nikto iný len my. Zdravý spánok našich najmenších ovplyvňuje nielen ich mentálny, ale aj fyzický vývin a dobre vieme, ako veľmi deti potrebujú kvalitne sa vyspať.

dievčatko na posteli

Deti strávia vo svojich posteliach omnoho viac času ako dospelí. Tí najmenší prevažnú časť dňa, o niečo staršie detičky približne niečo cez polovicu celkového času dňa. Mäkké matrace pre nich nie sú vhodné, chrbtica sa im neustále vyvíja a preto potrebujú matrac pevnejší a tuhší, aby sa im chrbátik neprehýbal. Najideálnejší je stredne tvrdý, ktorý telo dieťatka dokonale kopíruje – čiže tvarovo stály.

Príliš mäkké alebo naopak príliš tuhé matrace sú pre deti absolútne nevhodné, pretože v prvom prípade neposkytujú dostatočnú oporu chrbtici, v druhom prípade kladú na telo príliš veľký tlak. V oboch prípadoch môže časom dôjsť k deformácii chrbtice, čo určite nechcete dopustiť.

spiace dieťa

Naša spoločnosť SEGUM začala s výrobou zdravotníckych matracov na mieru z prírodných materiálov ako prvá na Slovensku. Absolútny dôraz kladieme na najvyššiu kvalitu a funkčnosť, no pritom prísne strážime aj cenu. Ponúkame Vám tie najkvalitnejšie matrace za atraktívne ceny, čo určite oceníte. Nami vyrobené ortopedické matrace na mieru sú kvalitou a cenovo tak bezkonkurenčné, že sa k nám zákazníci vracajú aj po rokoch a vedia že sa na nás môžu spoľahnúť.

Ak potrebujete poradiť s výberom toho najlepšieho matraca pre svoje dieťa, pokojne sa na nás obráťte, naši profesionálny poradcovia Vám veľmi radi pomôžu a poradia.