Plastové prepravky sú výbornou voľbou pre každého, kto potrebuje pomoc pri sťahovaní, potrebuje rýchle a efektívne uloženie nepotrebných vecí do pivnice či garáže, ale aj pre záhradkárov či chovateľov, keďže plastové prepravky skvele poslúžia aj ako nádoba na zber ovocia či zeleniny. Plastovú prepravku je možné použiť prakticky na čokoľvek, čo vás napadne. Využitie má skutočne rôznorodé a vďaka nezávadnosti materiálu aj farieb sú plastové prepravky možno použiť aj na manipuláciu s potravinami. Plastové prepravky nenájdu využitie iba v domácnosti a záhrade, ale veľmi veľa podnikov a priemyslu využíva plastové prepravky na každodennú pracovnú činnosť.

palstový box

Pri takýchto enormných množstvách využívanie plastových prepraviek je dôležité, aby bola kvalita stopercentná. Schoellerallibert.com ponúka plastové prepravky rokmi overenou kvalitou. Na výrobu plastových prepraviek je použitý kvalitný plast ako polyetylén a polypropylén, čo zabezpečí vysokú pevnosť a odolnosť voči manuálnemu poškodeniu, ale aj zmene klimatických podmienok. Plastové prepravky vydržia aj podmienky v exteriéri v podobe snehu, dažďu či slnečného žiarenia. Pri transporte sú veľkou výhodou plastové prepravky s vekom. Zabezpečia nielen vysokú nosnosť a pevnosť, ale vďaka veku je zabezpečená najmä bezpečnosť pri preprave.

plastové boxy

Veko na plastových prepravkách má však ďalšie výhody. Chráni tovar v prepravke pred kontamináciou a znečistením. Takisto pri manipulácii vo výrobe a pri transporte veko dokonale tovar ochráni. Plastové boxy s vekom sú dostupné v mnohých variantoch, veľkostiach a farbách. Farby plastových prepraviek sú výhodou najmä pre priemyselné podniky, vďaka čomu sa uľahčí manipulácia s tovarom. Vďaka farebnému rozlíšeniu je ich zjednodušené triedenie podľa funkčnosti. Transport a ukladanie plastových prepraviek zjednodušujú plastové palety. Vďaka plastovým paletám je manipulácia s plastovými prepravkami ešte zjednodušená.