Sklenené zábradlia reprezentujú originálny, moderný štýl a zároveň veľa vypovedajú o vkuse a elegancii vlastníka domu. Ak milujete extravaganciu a noblesu, no zároveň dbáte aj na praktickosť a funkčnosť, nemohli ste spraviť lepšie, ako prijať našu ponuku. Zábradlie už nemusí byť len nevyhnutná súčasť bytu, ale aj estetický, oku lahodiaci kúsok, ktorý miestnosť výborne opticky presvieti. Samozrejmosťou je zachovanie všetkých zásad bezpečnosti.

schody

Vybrať si môžete zo 4 možností zábradlí:

  • sklenené samonosné zábradlie kotvené do profilu
  • sklenené samonosné zábradlie kotvené na bodové úchyty
  • sklenené steny s funkciou zábradlia
  • francúzske balkóny a stĺpikové zábradlia

Zábradlie kotvené do profilu je možné využiť v interiéri aj exteriéri. Pri nasadzovaní do zábradlia na schody je sklo zabezpečené mechanicky alebo zafixované klinom, a tým sa môže jednoducho nastaviť. Zábradlie môže byť doplnené aj o drevené či nerezové madlo. Profily z hliníkového materiálu upravíme vo farbe podľa vášho priania. Ukotvenie na bodové úchyty – terče – udrží sklo v dostatočnej stabilite, samotné terče sú možné v guľatom alebo hranatom prevedení. Sklenené steny sú kompozične zaujímavé interiérové konštrukcie, ktoré rozdelia miestnosť bez toho, aby obmedzili priechod svetla. Sklo v nich použité je môže byť číreho alebo pieskovaného charakteru.

schody

V stĺpikovom zábradlí sa ťažisko prenáša do kovovej nosnej konštrukcie. Medzi naše služby, čo sa týka realizácií zo skla, patria aj sprchové kúty, steny, sklo do kuchyne, sklenené dvere či prístrešky. Stavebno-obchodná spoločnosť Lmmont sa okrem toho zameriava aj na výrobu okien, hliníkových systémov a pergol a brán. Taktiež umožňuje spoluprácu a konzultačnú činnosť, t.j. poradenstvo pre architektov pri riešení technických a konštrukčných detailov. V rámci tejto činnosti sa postará o vypracovanie technickej dokumentácie, poradenstvo pri výbere vhodných materiálov a výpočet statiky. Ak sa rozhodnete vyskúšať naše služby, navštívte našu stránku, kde si môžete pozrieť ukážku našich realizácií a požiadať o cenovú ponuku. Výsledný produkt upravíme podľa vašich predstáv.