Tvrdá voda tečie z vodovodných kohútikov skoro na celom území Slovenska. Len málokto bez dodatočnej úpravy tvrdej vody https://www.vodaservis.sk/uprava-tvrdej-pitnej-vody/ sa môže pochváliť tým, že má doma dobrú pitnú vodu. Či z vášho kohútika tečie tvrdá voda, môžete zistiť aj podľa samotnej vodovodnej batérie, ak je na nej nachytané veľké množstvo vodného kameňa znamená to, že je vaša voda tvrdá. Taktiež zohrievaním vody, sa v hrnci usadí vodný kameň, ktorý na prvchu hrnca zanechá biely povlak. Ak je v domácnosti tvrdá voda, menej penia aj mydlá, ktoré sa slabšie rozpúšťajú v tvrdej vode.

voda

Tvrdá voda neškodí len našim vlasom a pokožke, ktorú veľmi vysúša, ale aj skracuje životnosť spotrebičom, ako je pračka alebo umývačka riadu, bojler a pod., ktoré sú neustále pri svojej funkcii v kontakte s vodou. Najčastejšie sa vodný kameň zachytáva na ohrevné teleso, ale aj na iné časti spotrebiča a vytvára určitý filter, ktorý mu zmemožňuje prácu. Niektoré domácnosti musia takmer každý rok vymieňať nejaké súčiastky, čo môže vyjsť veľmi draho. Jednoduchším a ekonomickejším riešením je preto úprava tvrdej vody v domácnosti, ale aj vo fabrikách a výrobniach.

voda

Vaše spotrebiče budú mať oveľa väčšiu životnosť a budú lepšie pracovať, takže sa vám investované peniaze mnohonásobne vrátia. Na výber máte viacero možností ako upraviť tvrdú vodu. Vo Voda Servise vám radi poradíme a objasníme každú možnosť, ktorú máte, na akom princípe pracujú a aké sú ich výhody a nevýhody. Poradíme vám tiež najvhodnejšie riešenie pre vašu domácnosť, alebo výrobu, či fabriku. Stačí, keď si s nami dohodnete poradenstvo alebo konzultáciu. Obhliadku máte u nás vždy zdarma. Kliknite si na www.vodaservis.sk Na našej stránke nájdete naše kontaktné údaje. Telefonicky, alebo mailom si dohodnete s nami konzultáciu o úprave trdej vody a spoločne a efektívne vyriešíme raz a navždy váš problém s tvrdou vodou.