Keď sa niečo týkalo mojich nechtov, dokázala som by naozaj veľmi vznetlivá. Naozaj som si dávala záležať na tom, ako moje nechty vyzerajú. Chcela som proste, aby bolo všetko tak, ako to chcem ja. Ale manikúra? To bolo pre mňa niečo, na čom som si proste vždy zakladala. Bolo to pre mňa dôležité a práve preto si myslím, že nech sa deje čokoľvek, ženy by na to mali vždy myslieť. Verím tomu, že je to tak. Vedela som byť však z klasických fľaštičiek a farbičiek, ktoré na nechtoch vôbec nevydržali, celkom nervózna. Chcela som, aby to všetko vyzeralo tak, ako chcem.

laky

Na nechty som náročná
Manikúra pre mňa bola vždy mojím obrazom, a preto som chcela, aby bola kvalitná, ale to nebolo všetko. Chcela som, aby poriadne vydržala. Chcela som, aby bola jednoducho dokonalá, pretože ja som sa vždy snažila byť dokonalá. Všetky moje kamarátky mi hovorili, že toho chcem naozaj veľa a že neexistuje, aby to nejaká manikúra splnila. Ale ja som verila, že nakoniec nájdem tú dokonalú, ktorá pre mňa bude ako stvorená. Dúfala som a pozerala som sa úplne všade. Pretože je ťažké nájsť niečo, čo dlho vydrží, ale zároveň to nepôsobí príliš umelo.

gel lak

Našla som niečo dokonalé
Niektoré veci sú proste dokonalosť sama a práve preto som bola šťastná a vďačná za to, že ja som to našla. Bol to totižto gel lak, ktorý bol pre mňa úplne perfektný. A to teda z mnohých dôvodov. Bolo mi jasné, že nech sa deje čokoľvek, presne on to zachráni. Vyzerá prirodzene, ale vydrží naozaj všetko. A človek s ním môže úplne v poriadku fungovať bez toho, aby sa obával, že sa mu to počas jedného týždňa pokazí. A to je niečo, čo ma naozaj veľmi baví. Prečo by sa mi mala manikúra pokaziť? To predsa jednoznačne nechcem. Takže toto bolo niečo, čo ma naozaj držalo nad vodou a som za to vďačná. Túto manikúru jednoducho vytvorili presne pre mňa.