Ponúkame Vám krtkovanie a inštalatérske práce na vysokej profesionálnej úrovni bez skrytých poplatkov a iných zavádzaní a to všetko v najnižšej cene. Krtkovanie pre Zeleneč Ab-krtkovanie Vám poskytne spoločnosť AB-Krtkovanie, ktorá v tejto oblasti pôsobí pomerne dlhý čas a preto disponujeme pomerne bohatými skúsenosťami. Krtkovanie vykonávame dvomi spôsobmi a to elektromechanickým čistením a vysokotlakovým čistením.

dažďové žľaby

Pri elektromechanickom čistení kanalizačných potrubí je použitím elektromotora a ohybnej kovovej špirály je uvoľnený nános a usadeniny, čo spôsobí znovu priechodnosť toho ktorého kanalizačného potrubia a vy tak budete opäť bez problémov môcť využívať sprchy, drezy, umývadlá či vane v plnom rozsahu. Tento typ čistenia je pomerne často využívaný v domácnostiach a malých firmách či spoločnostiach z dôvodu krátkej kovovej špirály ale zasa naopak je veľmi vhodná pre čistenie kanalizácií a potrubí veľmi malých priemerov. Pri vysokotlakovom čistení naopak je možné toto čistenie využiť na čistenie pomerne dlhých častí kanalizačných potrubí z dôvodu vhodnej dĺžky použitej hadice.

kanalizačný poklop

Totižto pri tomto druhu čistenia je použitá hadica zväčša v dĺžke 60 až 100 metrov, na konci ktorej je špeciálny tryska. Pomocou tejto hadice, vysokotlakového vodného čerpadla a benzínového motora je do kanalizačného potrubia vháňaný silný prúd vody, ktorý dokonale vyčistí toto ktoré potrubie od nánosov splaškov, usadenín a nečistôt. Jedná sa pomerne o najviac využívaný spôsob čistenia kanalizácií a taktiež je to najmodernejší a najefektívnejší spôsob čistenia. Tento spôsob je pomerne aj najrýchlejší k dosiahnutiu dokonalého prečistenia kanalizačných potrubí a tým skoršieho obnovenia prevádzky či sa jedná napríklad o reštauráciu, bar, kaviareň ale aj predajňu, firmu či inú spoločnosť. Dostaňte sa do,,normálu,, čím skôr a obnovte svoje činnosti s našou pomocou. AB-Krtkovanie non-stop pre Vás.