Každá žena túži po tom, aby bola pre muža príťažlivá a krásna aj večer, keď si zo seba odlíči všetko, čo mala celý deň na tvári. Práve teraz ide do módy prirodzenosť a natúralnosť viac ako prehnané líčenie, preto je určite dobré vyskúžať aj takzvané bezmejkapové fázy. Keď ste sa už rozhodli, že to vyskúšate aj bez mejkapu, viete, čo by ste mali robiť, aby ste boli neustále nádherná?
 růžová podprsenka
1. Neustála starostlivosť o pleť
Vaša pleť sa bude vonkajšími vplyvmi znečisťovať neustále, aj keď nenosíte mejkap. Aj vaše póry sa neustále upchávajú, preto je určite potrebné na to dbať, aj keď sa nelíčite.
 
2. Hydratácia pier
Hlavne v zimnom období sú pery neustále suché, preto si zaslúžia kvalitný balzam a pravidelnú hydratáciu. Niekedy pomáha aj natrieť si pery na noc medom. No popraskané pery určite nevyzerajú dobre pri žiadnom looku ani pri tom naturálnom.
 
3. Upravené obočie
Aj keď sa to nezdá, pekne upravené obočie dokáže úplne zmeniť tvar celej tváre. Preto určite dbajte na to, aby bolo vytrhané a pekne upravené neustále. Nemusí byť dokreslené ani vytetované, aby pekne ohraničovalo vašu tvár.
 
4. Mihalnice
Aj bez špirály môžete mať nádherné oči, to si buďte istá. Stačí, keď si riasy každé ráno natočíte klieštikmi. Uvidíte, že je to efektívne a okrem toho to vyzerá veľmi prirodzene. Povedzme si úprimne, ktoré umelé riasy vyzerajú natoľko prirodzene, aby sa dali nosiť aj vo všedný deň?
 listnatá větev
5. Buďte sebaistá
Aj keď sa mnohé ženy cítia bez mejkapu ako úplne nahé, určite to nebude váš prípad. Nebojte sa vyžarovať sebadôveru a tú správnu lásku sama k sebe. Ľudia si to všimnú a možno sa stanete pre mnohé ženy aj inšpiráciou. A to je predsa úžasné ocenenie.
 
6. Majte na tvári vždy úsmev
Úsmev je najkrajšia časť vašej tváre. Každý človek vyzerá krajšie, keď sa usmieva. S tým ide ruka v ruke radosť a dobrý pocit, ktorý budete mať nielen vy, ale aj ostatní okolo vás.